Shenzhen Haoyatong ochronne materiały eksploatacyjne, Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Certifications
dobra jakość Obuwie ochronne ESD na sprzedaż
dobra jakość Obuwie ochronne ESD na sprzedaż
Customers Reviews
Im Online Czat teraz

Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. przykładowy pokój Wnętrze fabryki wystawa

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : HOYATO
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000
Rok założenia : 2004
pc Export : 60% - 70%
Zapewniamy naszym klientom usługi zwrotu i wymiany po sprzedaży zgodnie z "Prawem jakości produktów w Chińskiej Republice Ludowej", "Prawem Chińskiej Republiki Ludowej o ochronie praw i interesów konsumentów" oraz innymi prawami jeśli coś złego w odniesieniu do jakości towarów.

1. Shenzhen Hoyato Protective Supplies Co, Ltd. zapewnia integralność zewnętrznego opakowania.Aby chronić swoje interesy, sprawdź towary na miejscu, gdy otrzymasz paczkę, wszelkie szkody wyrządzone podczas dostawy, masz prawo poprosić kuriera o przywrócenie i zorganizowanie ponownego -wysyłanie.

2. Shenzhen Hoyato Protective Supplies Co, Ltd. zobowiązał się akceptować wymogi dotyczące zwrotu lub wymiany z terminami (w ciągu 3 dni, od których klient podpisuje działkę). Musisz poinformować naszego centrum obsługi klienta lub dostawcę telefonicznie i przesłać wadę w ciągu 3 dni, dostawca zorganizuje zgodnie z Twoimi wymaganiami.

3. Produkty cyfrowe muszą być sprawdzane na miejscu (Pls sprawdzić perspektywy bardzo ostrożny, ponieważ wszelkie szkody perspektywy na produkt znaleziony po podpisaniu, nie będziemy przyjmować powrotu lub wymiany) .Przed datą sprzedaży użytkownicy mogą korzystać z wykwalifikowanych usług naprawczych w okresie gwarancyjnym z otrzymanym lub fakturowanym zamówieniem, możesz przejść do wyznaczonego centrum serwisowego i naprawić towar za darmo. Jakikolwiek problem z jakością, zanim zgłosisz się z wnioskiem o zwrot lub wymianę tej samej marki i tego samego typu .

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Wu jianbo

Tel: 86-755-2791-6362

Faks: 86-0755-2965-6160

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)