Shenzhen Haoyatong ochronne materiały eksploatacyjne, Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

Certifications
Chiny Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Certyfikaty
Customers Reviews
Im Online Czat teraz

Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. przykładowy pokój Wnętrze fabryki wystawa

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : HOYATO
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000
Rok założenia : 2004
pc Export : 60% - 70%
Założona w sierpniu 2004 r., Shenzhen Hoyato Protective Supplies Co., Ltd. to profesjonalne przedsiębiorstwo produkcyjne, które specjalizuje się w produkcji materiałów zużywalnych ESD, takich jak buty ESD, obuwie ochronne, odzież ESD, instrumenty ESD i bezpyłowe dostawy do pokoju.
Hoyato rozwinęło się z firmy handlowej do zintegrowanego dealera antystatycznego z trzema bazami produkcyjnymi w Shenzhen, Jinjing i Suzhou, dwóch centrach przetwarzania w Tangxia, Dongguan City i Changsha w mieście Hunan. Hoyato uzyskał niezwykły postęp, opierając się na zaawansowanej koncepcji zarządzania, kadrze naukowej i technicznej oraz całym zespole ds. Znakowania w zakresie badań, rozwoju i sprzedaży środków ochronnych w trakcie procesu rozwoju. Nasza firma zawsze była zgodna z pierwszorzędną filozofią biznesu "Jakość przede wszystkim, oparte na uczciwości, pragmatyczne innowacje, dążenie do doskonałości", jesteśmy gotowi współpracować z przyjaciółmi ze wszystkich środowisk w kraju i za granicą, aby osiągnąć cel "współpracy win-win"! Zapewniamy naszym klientom zwrot lub wymianę usług posprzedażowych zgodnie z <Ustawą o jakości produktów w Chińskiej Republice Ludowej>, <Prawo Chińskiej Republiki Ludowej w sprawie ochrony praw i interesów konsumentów> i innymi powiązanymi przepisami prawa lub przepisy, jeśli coś jest nie tak z jakością towarów.
1. Shenzhen Hoyato Protective Supplies Co., Ltd. zapewnia integralność opakowania zewnętrznego. W celu ochrony Twoich interesów, sprawdź towary na miejscu, gdy otrzymasz paczkę, wszelkie uszkodzenia powstałe podczas dostawy, masz prawo poprosić kuriera o przywrócenie i zorganizować ponowne -wysyłanie.

2. Shenzhen Hoyato Protective Supplies Co., Ltd. zobowiązał się zaakceptować warunki zwrotu lub wymiany z terminami (w ciągu 3 dni od podpisania przez klienta przesyłki). Musisz powiadomić nasze centrum obsługi klienta lub dostawcę telefonicznie i odesłać wady w ciągu 3 dni, dostawca zorganizuje zgodnie z Twoimi wymaganiami.

3. Produkty cyfrowe muszą być sprawdzane na miejscu (Pls sprawdzają powierzchnię bardzo ostrożnie, ponieważ wszelkie uszkodzenia powierzchni na produkcie, który znalazłeś po podpisaniu, nie przyjmujemy zwrotu lub wymiany). Od daty sprzedaży użytkownicy mogą korzystać z wykwalifikowanych usług naprawczych w okresie gwarancyjnym z paragonem lub fakturą, którą zaoferowaliśmy, możesz udać się do wyznaczonego centrum serwisowego i naprawić swoje towary za darmo. Wszelkie problemy z jakością, musisz uzyskać raport z inspekcji zanim poprosisz o zwrot lub wymianę tej samej marki i tego samego typu produktu . 4. Wszelkie roszczenia należą do poniższych okoliczności, Shenzhen Hoyato Protective Supplies Co., Ltd. Mają prawo do odmowy zwrotu lub wymiany wymagań od klienta:
(1). Dostarczone towary nie mają problemu z jakością.
(2). Towar nazwa / typ i numer seryjny nie pasują do towaru w naturze, ilość towaru nie odpowiada ilości dostarczonej.
(3). Uszkodzony wygląd, niedobór towarów, zabrudzenia, uszkodzenia lub inne problemy spowodowane przez człowieka, takie jak: upadek, kolizja, wnikanie do cieczy, samo utrzymywanie się lub niewłaściwa eksploatacja.
(4). Wyjaśnienie terminu zwrotu lub wymiany towaru (w ciągu 3 dni od podpisania przez klienta przesyłki).
(5). Klient stracił paragon, ma niepełny rachunek lub zmienia fakturę bez upoważnienia.
(6). Zamówienia klienta towarów bez dokładnego zapoznania się z opisem towarów, powtórzyć zamówienia towarów przez pomyłkę lub inne błędy popełnione przez klienta, nie może zwrócić towarów.
(7). Dobra bez żadnych poniższych elementów: opakowanie zewnętrzne, załącznik, faktura, itp., Towary nie mogą być zwrócone.
(8). Oryginalny seryjny znacznik NO, laserowo zabezpieczone przed fałszowaniem etykiety i pieczęć zostały zmienione, zastąpione lub ich brakowało.
(9). Klient wymaga zmiany na inne produkty.
(10). Dobra nie dostarczane przez Shenzhen Hoyato Protective Supplies Co., Ltd.
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Wu jianbo

Tel: 18588980583

Faks: 86-0755-2965-6160

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)